Jakie sterydy poprawiają waskularyzację?

Opublikowane przez Redakcja Steroid.pl w dniu

jakie-sterydy-poprawiaja-waskularyzacje

Waskularyzacja, a więc lepsza widoczność żył pod skórą, jest celem wielu kulturystów którzy uważają, że dzięki temu ciało prezentuje się dużo korzystniej. Czy istnieją sterydy, które mogą pomóc uwidocznić sieć żył pod skórą?

Jak “wyżyłować” ciało?

Stopień waskularyzacji ciała zależy jest od kilku czynników. Najważniejszym z nich są dobre geny, odpowiedni trening i dieta, która pozwoli maksymalnie zmniejszyć poziom tłuszczu w organizmie. Skutecznie działają również boostery tlenku azotu, który odpowiedzialny jest za lepszy przepływ krwi w żyłach i efekt tzw. pompy mięśniowej. Okazuje się, że stosowanie niektórych sterydów również może pomóc “wyżyłować” ciało.

Boldenon

Jednym z takich testosteronów jest boldenon. Boldenon to suplement który nie powoduje ogromnych przyrostów masy, ma jednak dużą zaletę – nie zatrzymuje wody w organizmie. Dodatkowo, boldenon wpływa przede wszystkim na przyrost suchej masy mięśniowej i poprawę definicji mięśni, w tym przede wszystkim ich twardości i siły, co w efekcie pozwala lepiej uwidocznić żyły pod skórą.

Trenbolon

Innym sterydem, który wpływa pozytywnie na waskularyzację ciała, jest trenbolon. Trenbolon nie aromatyzuje do estrogenów, dzięki czemu nie wywołuje skutków ubocznych, takich jak zatrzymanie wody w organizmie. Ten znany głównie z podnoszenia agresji steryd anaboliczny wykazuje działanie podobne do boldenonu – poprawia definicję mięśni i pomaga spalić tłuszcz podskórny, przez co lepiej uwidaczniają się mięśnie i żyły.

Kategorie: Wpisy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *